Kdeže jsem to všude byla -1. část

Napadl mě napsat článek o tom, co všechno jsem navštívila a jak se mi to líbilo. Článek bude na dvě části a první bude o Česku a Slovensku, druhá část bude o zahraničí. Snad vás článek pobaví a inspiruje 🙂

Fotografie jsou někdy jediné vzpomínky, které máme.

Krkonoše

V Krkonoších jsem byla už dvakrát. Byli jsme tam vždy na jaře a celkem se mi tam líbilo, docela nenáročná turistika a pěkná příroda. Zatím jsme ani jednou nejeli nahoru lanovkou, ale vždy šli po svých a v nohou to bylo opravdu znát. I tak se nám tam vždy líbilo, po cestě jsme taky navštívili Hradec Králové a Pardubice, kde jsme ochutnali poprvé jejich  perník na strouhání.

Šumava

Na Šumavě jsme poprvé jedli česnečku v chlebu, která byla opravdu výborná (bohužel už si nevzpomenu, kde to bylo). Prošli jsme Boubínský les a vydali se i k místním jezerům. Občas to bylo fyzicky náročné, ale celkem to za to stálo.

Třeboňsko

Stezka v korunách stromů, dokonalá příroda a skvělé cyklotrasy  vedoucí po rovinatých stezkách, to je Třeboň a její okolí 🙂

Český ráj

V Českém ráji se mi moc líbilo. Prošli jsme si Prachovské skály, kde to bylo opravdu krásné a byla to jedna z mých nejhezčích dovolených v Česku. Po cestě jsme navštívili Jičín, kde se mi také líbilo.

Vysočina

Na Vysočině, konkrétně Hamry nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Sázava, Polnička. Tam je opravdu krásně, perfektní cyklotrasy a příroda.

Lednice a okolí

I tady je krásně. Okolí zámku je hodně romantické místo ideální pro výlety ve dvou. Je to tam super i na kolo.

Jeseníky

Zde jsme navštívili třeba Praděd, ze kterého jsme se svezli na koloběžkách. I tady bylo krásně.

Vysoké Tatry

Ubytovaní jsme byli v Hotel EUFÓRIA*** , ten mohu jen doporučit. Příroda v Tatrách byla překrásná a líbilo se mi jak pěší turistika, tak aquapark v Popradu, kde jsme cvičili vodní zumbu. Ráda bych se na Slovensko zase někdy vrátila.


Byla jsem určitě i na spoustě jiných místech, ale tohle jsou takové top místa, které jsem navštívila u nás. Chtěla bych se ještě podívat do Mariánských lázní a Karlových Varů. 🙂

 

Jsem Míša. Mám po maturitě a pracuji jako pečovatelka v domově pro seniory. Odmalička ráda pomáhám lidem a zajímám se o mezilidské a partnerské vztahy. Píši básně, příběhy a články a měla jsem už několik blogů. Řekla bych, že ráda a dobře vařím, Mým koníčkem se však stalo v poslední době i cestování. Více v článku :))

Označeno s: , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*