Já, Míša

Ahoj :),

jmenuji se Míša a prozradím vám tu něco o sobě. Je mi 20 let, avšak podle chování mi ostatní často říkají, že je mi minimálně přes 20 let. 🙂 Odmalička ráda pomáhám lidem, hlavně starším, proto jsem také začala pracovat jako pečovatelka v domově pro seniory. Dost se zajímám o psychologii, mezilidské a partnerské vztahy. Chtěla jsem to jít studovat, ale nechtělo se mi prostě učit. Třeba v budoucnu či příštím životě :). Nejvíc v životě pro mě znamená láska. Láska je pro mě opravdu silný cit a ráda ji rozdávám třeba jen tak, že se na někoho usměji. Směji se ráda a často. To mě vystihuje. Dá se říct, že u přijímacího pohovoru jsem uspěla hlavně díky tomu. Dalo by se prostě říct, že jsem lidská, nic ze sebe nedělám a jsem pro každou vhodnou srandu. Jsem hodně citlivá a empatická, ale mám taky spousty záporných vlastností. Nerada snáším kritiku a jsem cholerická. Miluji hudbu, pop, rock … pomalé songy.. Hudba mě provází životem a já jsem z ní vždy vedle.

 

Mám doma kocourka Prcka ( nebo taky Satana a jn. 🙂 ) . Miluji prostě kočičky a jsem z nich úplně mimo. Jelikož jsem ve znamení LVA , jsem ráda středem pozornosti a vidět. Proto ráda chodím do kina, divadla, na nákupy, po městě. Prostě tam, kde se můžu nastrojit a je mě vidět. V poslední době jsem začala cestovat. A to jsem si myslela, že tomu nikdy nemůžu přijít na chuť. Můj přítel je vášnivý cestovatel, na to, že  mu bude teprve 22  let, toho procestoval teda dost ( Holandsko, Rakousko, Polsko, Německo, Slovensko, Maďarsko,  Velkou Británii, Ameriku, Turecko, Tunisko, Mallorcu, Chorvatsko, Itálii, Řecko…je toho dost a já ho chci dohnat! 😛 🙂 ) Já mám teda co dohánět.. Já byla zatím jen v : Polsku, Německu, Slovensku, Maďarsku a Chorvatsku.. 🙂 ) A letos poprvé  v životě poletím letadlem ..  z Katowic do Dortmundu. Poletíme na zápas Chelsea  (přítel miluje Chelsea a fotbal!!! ). Po novém roce pojedeme do Beskyd na hory s mou láskou a s ním ještě poletím do Holandska, Francie a potom někam do tepla. Ještě nevíme teda kam, ale bude toho dost 🙂 .  Vymyslela jsem takový citát na závěr 🙂 ..

 

Cestování není  jen o poznávání světa, je to o poznání  nás.

Jsem Míša. Mám po maturitě a pracuji jako pečovatelka v domově pro seniory. Odmalička ráda pomáhám lidem a zajímám se o mezilidské a partnerské vztahy. Píši básně, příběhy a články a měla jsem už několik blogů. Řekla bych, že ráda a dobře vařím, Mým koníčkem se však stalo v poslední době i cestování. Více v článku :))

Označeno s: , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*